• HDP Mitinginin İptali İle İlgili Basın Açıklaması
  • Vali Kahraman Melikşah İlkokulu’nun Düzenlediği 23 Nisan Programına Katıldı
  • Vali Kahraman’ın Regaip Kandili Kutlama Mesajı
  • Vali Kahraman, Makamını Çocuklara Devretti.
  • Vali Kahraman, “Beklenen” Adlı Tiyatro Gösterisini İzledi
  • OSB Müteşebbis Teşekkül Heyeti Toplantısı ve Yatırımcılarla İstişare Toplantısı Vali Kahraman’ın Başkanlığında Yapıldı
  • Basın Mensupları Akreditasyon Formu
  • Vali Kahraman’ın 23 Nisan Kutlama Mesajı
  • Vali Kahraman, Engelli Üniversite Öğrencileri İle Bir Araya Geldi
  • Erzincan Üniversite Vakfından Vali Kahraman’a Ziyaret
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Vali Süleyman KAHRAMAN
SAYIN VALİMİZ
Süleyman KAHRAMAN
Kültür ve Turizm

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Fırat'ın yukarı kısmında yer alan Erzincan, Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden birisidir. Tarihi ipek yolu güzergahında yer alan Erzincan kültürel zenginliği kadar doğal güzellikleri, coğrafyası, mutfağı ve alışveriş olanakları ile tam bir turizm cennetidir.

Tarihi Yerler
Doğal Güzellikler
Kültürel Değerler
Yöresel Lezzetler
Doğa Sporlarının Başkenti

İlimiz Ergan Dağı ile keşiş Dağları arasında kalması sebebiyle doğa sporları büyük önem kazanmış ve Türkiye'de bir doğa sporları merkezi haline gelmiştir.

Diğer Haberler
Vali Kahraman; “Tulum Peynirinin Korunması İçin Meralarımıza Sahip Çıkmak Zorundayız”

Meraların Sürdürülebilir ve Verimli Kullanılmasına Yönelik Bölge Koordinasyon Toplantısı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’ın katılımıyla ilimizde gerçekleşti.

6’ncı Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi Erzincan’da Açıldı

Tarıma olan ilgiyi artırmak, toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmek amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Erzincan’da sergileniyor

Vali Kahraman Hasta Ziyaretlerini Sürdürüyor

Ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Vali Kahraman, Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları Kütüphanesi Hayata Geçti

Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen proje ile bir yıl içerisinde toplanan yardımlarla Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları Kütüphanesi hayata geçirildi.

Erzincan’da Peygamber Efendimiz (S.A.V.) 571 Gül Dikilerek Anıldı

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in doğumunu kutlamak için gerçekleştirilen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Peygamberimizin doğum yılına denk gelen 571 gül dikildi.

Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç’tan Vali Kahraman’a Ziyaret

Meraların Sürdürülebilir ve Verimli Kullanılmasına Yönelik Bölge Koordinasyon Toplantısına katılmak üzere ilimize gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Vali Kahraman’ı makamında ziyaret etti.