• Erzincan Belediyesinin 2015 yılı Yatırım Sezonu Açılışı Töreni Yapıldı
  • Vali Kahraman’dan Şehit Aileleri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneğine Ziyaret
  • Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Kahraman’ın Başkanlığında Yapıldı
  • Vali Kahraman, Ekşisu da Piknik Yapan Ailelerin Misafiri Oldu
  • Vali Kahraman, CHP Eski İl Başkanı Hasan Güven’in Cenaze Namazına Katıldı
  • Vali Kahraman, Refahiye Spor – Eyüp Spor Karşılaşmasını İzledi
  • Eyüp Belediye Başkanı ve Eyüp Spor Kulübü Yöneticileri Erzincan’da
  • Vali Kahraman Acil Servisteki Hastaları Ziyaret Etti
  • Domuz Gribi Şüphesi İle Hastaneye Kaldırılan Hasta Hakkında Basın Açıklaması
  • Vali Kahraman Aileye Umut Işığı Oldu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Vali Süleyman KAHRAMAN
SAYIN VALİMİZ
Süleyman KAHRAMAN
Kültür ve Turizm

Doğu Anadolu Bölgesi'nde Fırat'ın yukarı kısmında yer alan Erzincan, Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden birisidir. Tarihi ipek yolu güzergahında yer alan Erzincan kültürel zenginliği kadar doğal güzellikleri, coğrafyası, mutfağı ve alışveriş olanakları ile tam bir turizm cennetidir.

Tarihi Yerler
Doğal Güzellikler
Kültürel Değerler
Yöresel Lezzetler
Doğa Sporlarının Başkenti

İlimiz Ergan Dağı ile keşiş Dağları arasında kalması sebebiyle doğa sporları büyük önem kazanmış ve Türkiye'de bir doğa sporları merkezi haline gelmiştir.

Diğer Haberler
Sokak Hayvanlarının Yem ve Su İhtiyaçlarının Karşılanması Amacıyla Oluşturulan Yem Üniteleri Şehrin Muhtelif Yerlerine Bırakıldı

İlimizdeki sokak hayvanlarının yem ve su ihtiyaçlarının karşılanması ve ilimizde hayvanlara karşı farkındalığın artırılması amacıyla Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve eşi Hanımefendi Muhsine Kahraman’ın öncülüğünde, ilgili kamu kurumları, protokol eşleri ve hayvan severlerin paydaşlığında gerçekleştirilen proje kapsamında imal edilen, hayvanların yem yiyebileceği ve su içebileceği yem üniteleri ilimizin muhtelif yerlerine yerleştirildi.

Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Vali Kahraman’ın Başkanlığında Yapıldı

Toplum Destekli Polis Kent Güvenlik Danışma Kurulu 2015 yılı 1. dönem toplantısı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Gönül Elçileri Erzincan’da “Bereket Ormanı” Oluşturdu

21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Hanımefendi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde 81 ilde gerçekleştirilecek olan ağaçlandırma çalışmaları çerçevesinde “Bereket Ormanları” projesi ilimizde düzenlenen törenle hayata geçti.

Vali Kahraman; “Valiliğimiz Tüm İmkânları İle Yaşlılarımızın Emrindedir"

18–24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Kemahlılar Derneği binasında “Dede-Torun Buluşması” adlı etkinlik düzenlendi.

24 Günde 24 Ayar Okul Projesi Kapanış Programı Düzenlendi

Valiliğimiz koordinasyonunda Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve eşi Hanımefendi Muhsine Kahraman’ın himayelerinde sanayi toplumunun getirdiği doğadan kopuk kentsel yaşamın olumsuzluklarını bir nebzede olsa gidermek, öğrencilere toplum ve doğa hayatının bazı gerçeklerini tanıtmak amacıyla başlatılan “24 Günde 24 Ayar Okul” projesinin kapanış programı Osmangazi İlkokulunda düzenlendi.

OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Kahraman’ın Başkanlığında Yapıldı

İlimiz Organize Sanayi bölgesini ilgilendiren projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunmak ve gündemdeki konularla ilgili kararlar almak üzere Organize Sanayi bölgesi Mart ayı olağan toplantısı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman’ın başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı.